با تنظیمات ساده به جنگ کندی اندروید بروید! (روشی ساده برای بهینه سازی سرعت اندروید)

با تنظیمات ساده به جنگ کندی اندروید بروید! (روشی ساده برای بهینه سازی سرعت اندروید)

حتما تا به حال با کندی دستگاه های اندروید مواجه شده اید. برای رهایی از این مشکل راه های زیادی وجود دارد که دو تای آنها از همه معروفتر هستند. اولی مربوط به خاموش و روشن کردن دستگاه در یک بازه زمانی منظم می شود. مورد دیگر مربوط به پاک کردن نرم افزارهای اضافی موجود در دستگاهتان! اما یک راه دیگر و البته خیلی جالب وجود دارد که کمتر با آن آشنا هستید یا شاید اصلا به گوشتان نخورده باشد!

 در این شیوه در ابتدای امر به سراغ بخش تنظیمات دستگاه بروید و از این منو گزینه developer options را انتخاب کنید و آن را از حالت غیرفعال به فعال تغییر حالت دهید. اگر این گزینه در منو تنظیمات دستگاه وجود خارجی نداشت خوب نگران نشوید. به قسمت About device بروید و روی گزینه Build number کلیک کنید تا دستگاه به شما اعلام کند که بخش developer فعال شده است. حالا به دنبال گزینه های مربوط به انیمیشن در این بخش بگردید.

تنظیم سرعت اندروید

تنظیم سرعت اندروید

حالا که گزینه های انیمیشن را پیدا کردید آنها را خاموش یا میزان آن را کاهش دهید تا کار پردازش دستگاه به واسطه این غیر فعال سازی کاهش یابد. در نهایت دستگاه را یک بار خاموش و روشن کنید و از افزایش سرعت دستگاه اندرویدی خود لذت ببرید.

افزایش سرعت اندروید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *